DOVOZ   A   PRODEJ

 mražených ryb a mořských plodů

NEJVYŠŠÍ KVALITY

Společnost AG SEAFOOD s.r.o. byla založena v roce 2006 francouzskou firmou Argis Galac´sea.  Na podzim roku 2015 byla koupena firmou Kratego s.r.o., jejíž jednatel Petr Čáp je zároveň dlouholetým jednatelem společnosti AG SEAFOOD s.r.o.

Firma nově sídlí na adrese Průmyslová 7 Business Park, Průmyslová 1306/7, 102 00 Praha 15 – Hostivař. Sklady a produkce se nově nachází v HOPI FISH HUB, Zděbradská 74, 251 01 Říčany u Prahy.

Hlavní činností firmy AG SEAFOOD s.r.o. je dovoz a velkoobchodní prodej mražených ryb a mořských plodů.

Za dobu své existence si firma vybudovala síť dodavatelů po celé Evropě, mezi něž patří firmy (producenti a importéři) ze Španělska, Portugalska, Francie, Belgie, Nizozemí, Německa, Dánska, Norska, Polska, Slovenska, USA a okrajově i z dalších zemí.

Kromě širokého portfolia zákazníků na českém trhu společnost AG SEAFOOD exportuje i na Slovensko, do Maďarska, Rakouska, Bulharska, Rumunska, Srbska, Chorvatska, Itálie a Litvy. Další významnou činností firmy je prodej refrešovaných ryb a mořských plodů.  

Za dobu své existence si firma vybudovala síť dodavatelů po celé Evropě, mezi něž patří firmy (producenti a importéři) ze Španělska, Portugalska, Itálie, Francie, Belgie, Nizozemí, Německa, Dánska, Norska, Polska, Slovenska a případně i z dalších zemí.

Kromě širokého portfolia zákazníků na českém trhu společnost AG SEAFOOD s.r.o. exportuje i na Slovensko, do Maďarska, Rakouska, Bulharska, Rumunska, Srbska a Litvy.